2019 YILINDA EMITT FUARI’NA KATILDIK.

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezinde 31 Ocak-03 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen EMITT 2019 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Müdürlük olarak yer aldık. Yıldız Dağı Kayak Merkezinin ön plana çıkarıldığı Sivas standında, Kangal Balıklı Kaplıca, Sivas Termal Otel, Bilici Termal Otel ve yöresel lezzetlerimiz ile İlimizin kültür-turizm değerleri ziyaretçilere tanıtıldı.

Fuarın açılışı; Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri ERSOY ve çok sayıda katılımcı tarafından yapıldı. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) tarafından düzenlenen dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan EMİTT’te, standımız “Bölgesini En İyi Temsil Eden Stand” ödülünü aldı.

Standımızı; Gaziantep Valisi Davut GÜL, TUROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman AYIK, Cumhuriyet Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Suavi AHİPAŞAOĞLU, Kültür Memursen Genel Başkanı Mecit ERDOĞAN, Travelshop Turkey Genel Müdürü Murtaza KALANDER, İstanbul Yazma Eserler Bölge Müdürü Salih ŞAHİN, Sivas Platformu, İstanbul’da faaliyet gösteren Sivaslı derneklerin yöneticileri ile yerli-yabancı çok sayıda turizmci ziyaret etti.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir