“2019 YILI TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA TURİZM OKULLARI ZİYARET EDİLDİ VE ÖĞRENCİLER İÇİN GEZİ DÜZENLENDİ.

16-19 Nisan 2019 tarihlerinde Müdürlüğümüz organizasyonu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla Ulaş Vali Fikret Tuncel İlçe Ortaokulu ve Hafik Atatürk İlçe Ortaokulu öğrencilerine İlimizin tarihi ve turistik yerleri gezdirildi. Geziden sonra öğrencilere Paşa Bahçe Mesire Alanında Sivas Belediyesi tarafından yemek ikram edildi. Ardından Şems-i Sivasi İl Halk Kütüphanesinde sinema filmi seyrettirildi ve okullarına uğurlandı.

17 Nisan 2019 tarihinde Gazipaşa Ortaokulu Müdürlüğümüz personeli tarafından ziyaret edildi. Ziyaret süresince öğrencilere ilimizi tanıtıcı materyaller dağıtıldı ve Sivas tanıtım filmi izlettirildi. Sivas Belediyesinin katkılarıyla Nizamettin Songur Ortaokulu ve Muzaffer Sarısözen Ortaokulu öğrencilerine; İlimizde bulunan Arkeoloji Müzesi gezdirildi.

17 Nisan 2009 tarihinde Sultan Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyaret edildi. İlgili ziyarette Lise Müdürü Muammer GÜLMEZ’e İl Müdürümüz Teoman KARACA tarafından çiçek ve çikolata takdim edilerek Turizm Haftası kutlandı. Aynı zamanda İlimizde turizm konusunda yapılacak etkinliklerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

19 Nisan 2019 tarihinde Cumhuriyet Üniversitesi Turizm Fakültesi ziyaret edildi. İlgili ziyarette Fakülte Dekanı Prof. Dr. Suavi AHİPAŞAOĞLU’na İl Müdürümüz Teoman KARACA tarafından çiçek ve çikolata takdim edilerek Turizm Haftası kutlandı. Aynı zamanda İlimizde turizm konusunda yapılacak etkinliklerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir